Subskrybuj kanał RSSBaza adresowa firm | Bankier | Praca | Finansowanie maszyn | Dodaj ogłoszenie Rejestracja Logowanie |   
Kategorie
Agregaty prądotwórcze (70)
Artykuły BHP (11)
Artykuły elektryczne (748)
Artykuły i urządzenia biurowe (7)
Automatyczna identyfikacja (0)
Automatyka ciepłownicza (1)
Automatyka przemysłowa (16)
Budownictwo (90)
Destylatory i redestylatory (2)
Elektronarzędzia (62)
Hydraulika przemysłowa (27)
Inne (146)
Klimatyzacja, wentylacja (19)
Komputery, informatyka (4)
Kredyty (13)
Leasing (2)
Literatura techniczna (1)
Maszyny budowlane (1546)
Maszyny czyszczące (76)
Maszyny do drewna (690)
Maszyny do obróbki metalu (981)
Maszyny do produkcji opakowań (100)
Maszyny do szycia (90)
Maszyny górnicze (13)
Maszyny kamieniarskie (17)
Maszyny komunalne (33)
Maszyny obuwnicze (7)
Maszyny ogrodnicze (11)
Maszyny pakujące (22)
Maszyny poligraficzne (44)
Maszyny pralnicze (2)
Maszyny rolnicze (343)
Maszyny spożywcze (93)
Maszyny włókiennicze (19)
Motoryzacja (188)
Narzędzia (203)
Nieruchomości komercyjne (11)
Odkurzacze centralne (1)
Ogrzewanie (150)
Oleje techniczne, smary (10)
Opakowania (2)
Opony (25)
Oświetlenie (5)
Pneumatyka przemysłowa (221)
Pompy (74)
Praca (9)
Regeneracja maszyn (31)
Silniki elektryczne (33)
Środki czystości (5)
Szkolenia (2)
Telekomunikacja (0)
Telewizja przemysłowa (2)
Transport pneumatyczny (0)
Transport wewnętrzny (159)
Transport/Spedycja (95)
Ubezpieczenia (0)
Urządzenia gastronomiczne (2)
Urządzenia lakiernicze (5)
Urządzenia sanitarne (1)
Urządzenia smarownicze (0)
Urządzenia spawalnicze (13)
Urządzenia ssące (0)
Urządzenia Wod-Kan-Gaz (6)
Uszczelniacze (0)
Usługi (30)
Wyposażenie - stok narciarski (0)
Wyposażenie magazynów (7)
Wyposażenie sklepów (3)
Wypożyczalnie narzędzi (1)
Łożyska (2)
Box tekstowy
 Finanse
Kredyt, Leasing, Ubezpieczenia, Inwestycje
 Noclegi pracownicze 25 PLN/os
Tel. 608505000
 Dualcomp
Kompleksowe usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych
 MUFLE - odwodnienia liniowe
Tel. 501671207
 
Dodaj reklamę
Aktualności
Notowania
   Forex
 Dodano: 2011-10-28 15:57:55
Rozebrał kobietę za pomocą koparki
   Mistrzostwo w swojej klasie
 Dodano: 2010-09-10 09:49:41
Archiwum aktualności
Sponsorowane
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  6641
 Oczekujące:  0
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  708
 On-line : 1  
Kategoria: Maszyny do drewna

Szczegółowy podział kategorii: Maszyny do drewna
Części - maszyny do drewna (97) Maszyny (593)

  Sortowanie: 

     
 1113707czesci-metalux.jpg
Sprzęgło ETM 092
OFERUJĘ: SPRZĘGŁA MECHANICZNE WIELOPŁYTKOWE: FUM, FUMO: VAB, VAC, VAG PSP POHONY: LSV STROMAG: N, W, L, F, LD, ND, FD, SW, SN, SF ORTLINGHAUS: 0-100, 0-300...; SPRZĘGŁA ELEKTROMAGNETYCZNE JEDNOTARCZOWE: FUM,FUMO: VET, ESM PSP POHONY: EKA, EKT, EKB, EKX, EBA, EBP HEID: MC, FOSMS, MTKM, MSBM,...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-02-02
 
     
     
 11935443-prasa-5-1.jpg
Prasa hydrauliczna 5-metrowa
Sprzedam: Prasa hydrauliczna 5-metrowa do klejenia lamel blatów, ciśnienie robocze do 130 atm, stan dobry, sprawna technicznie i gotowa do pracy, cena 20.000PLN. Więcej informacji pod nr tel 602 74 62 29.
20000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-27
 
     
     
 12223228-wiertarka-1.jpg
Wiertarka wielowrzecionowa GOMA 25 wrzecion
Sprzedam: używana wiertarka wielowrzecionowa GOMA W-25, 25 wrzecion, rozstaw skrajnych wrzecion 768mm, podziałka rozstawu wrzecion 32mm, wymiar stołu 1150x550mm, skok roboczy 70mm, rok produkcji 1996, stan bardzo dobry, cena netto 6.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
6000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-27
 
     
     
 1105001etm-142-2h-metalux.jpg
Sprzęgło ETM 102/ETM 112/ETM 122/ETM 132
Oferujemy sprzęgła ETM: Sprzęgło ETM 102 Sprzęgło ETM 112 Sprzęgło ETM 122 Sprzęgło ETM 132 Sprzęgło ETM 142 wszystkie wersje otworowe. Oferujemy części zamienne i podzespoły do obrabiarek związanych z przemysłem maszynowym. Posiadamy sprzęgła elektromagnetyczne, hydrauliczne i mechaniczne nastę...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-25
 
     
     
 1145249_katalogowe.jpg
Pilarko-Łuparka Do Drewna Kominkowego BGU SSA 310 EZ
Pilarko-Łuparka Do Drewna Kominkowego BGU SSA 310 EZ Typ/Model: SSA 310 EZ Producent: Niemcy Stan Techniczny: Bardzo Dobry Opis Techniczny: Podobnie jak starsze modele, to pokolenie BGU procesorów drewna SSA 310 wyposażone jest w trzypunktowy zaczep do bezpośredniego odbioru mocy z ciągnika za pomo...
26000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-24
 
     
     
 12221337-pilarka-1.jpg
Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35
Sprzedam: Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, rok produkcji 1982, stan dobry, cena netto 5.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
5000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-22
 
     
     
 12224508-wiertarka-1.jpg
Wiertarka wielowrzecionowa GOMA W-25
Sprzedam: Wiertarka wielowrzecionowa GOMA W-25, 25 wrzecion, rozstaw skrajnych wrzecion 768mm, podziałka rozstawu wrzecion 32mm, wymiar stołu 1150x550mm, skok roboczy 70mm, rok produkcji 1996, stan bardzo dobry, cena netto 6.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
6000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-22
 
     
     
 1142623gabbiani3.jpg
Maszyny do obróbki drewna
Witam. Mam do sprzedania następujące, używane maszyny: 2 sztuki maszyny do produkcji drewnianych desek podłogowych Gabbiani 1 sztukę formatówki Silver Cena netto, za 3 sztuki
51000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-20
 
     
     
 111131000---katalogowe-bteb155.jpg
Okleiniarka TURANLAR T-EB 155 _2011Rok!_ Jak NOWA!
Okleiniarka TURANLAR T-EB 155 Typ/Mode: T-EB 155 Rok Produkcji: 2011 (zakupiona: listopad 2011) Opis Techniczny: Okleiniarka T-EB 155 jest urządzeniem z serii profesjonalnej, służące do oklejania krawędzi elementów płytowych; MDF, płyta wiórowa sklejka, obrzeżami wykonanymi z takich materiałów jak...
79000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-16
 
     
     
 10816018-wiertarka-1.jpg
Wiertarka wielowrzecionowa GOMA W 25
Sprzedam: Wiertarka wielowrzecionowa GOMA W-25, 25 wrzecion, rozstaw skrajnych wrzecion 768mm, podziałka rozstawu wrzecion 32mm, wymiar stołu 1150x550mm, skok roboczy 70mm, rok produkcji 1996, stan bardzo dobry, cena netto 6.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
6000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-15
 
     
     
 10813017-pilarka-1.jpg
Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35
Sprzedam: Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, rok produkcji 1982, stan dobry, cena netto 5.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
5000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-15
 
     
     
 10820283-prasa-5-1.jpg
Prasa hydrauliczna 5-metrowa
Sprzedam: Prasa hydrauliczna 5-metrowa do klejenia lamel blatów, ciśnienie robocze do 130 atm, stan dobry, sprawna technicznie i gotowa do pracy, cena 20.000PLN. Więcej informacji pod nr tel 602 74 62 29.
20000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-15
 
     
     
 12214007-pilarka-1.jpg
Piła tarczowa Rema DMMA 35
Sprzedam: używana pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, rok produkcji 1982, stan dobry, cena netto 5.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
5000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-15
 
     
     
 12231263-prasa-5-1.jpg
Prasa hydrauliczna 5-metrowa
Sprzedam: prasa hydrauliczna 5-metrowa do klejenia lamel blatów, ciśnienie robocze do 130 atm, stan dobry, sprawna technicznie i gotowa do pracy, cena 20.000PLN. Więcej informacji pod nr tel 602 74 62 29.
20000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-15
 
     
     
 1084819walek-napedowy-wrzeciona-fwa-41m-metalux.jpg
Głowica frezarki ZSRR typ 6P82, części zamienne maszyn
METALUX oferuje w sprzedaży: =KOŁA ZĘBATE WALCOWE: o zębach prostych, skośnych, daszkowych, z uzębieniem wewnętrznym, zębatki, KOŁA ZĘBATE STOŻKOWE: o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich, =PRZEKŁADNIE ZĘBATE: walcowe o zazębieniu zewnętrznym i wewnętrznym, stożkowe o zębach prosty...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-12
 
     
     
 1085015sruby-metalux.jpg
Wodzik skrzynki napędu tokarki TUD40/50, wodziki do maszyn,części zamienne
METALUX oferuje w sprzedaży: =KOŁA ZĘBATE WALCOWE: o zębach prostych, skośnych, daszkowych, z uzębieniem wewnętrznym, zębatki, KOŁA ZĘBATE STOŻKOWE: o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich, =PRZEKŁADNIE ZĘBATE: walcowe o zazębieniu zewnętrznym i wewnętrznym, stożkowe o zębach prosty...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-12
 
     
     
 111193301-cnc-weeke-veture-3m---dsc_0941.jpg
Centrum Obróbcze CNC WEEKE Venture 3M
Centrum Obróbcze CNC WEEKE Venture 3M Typ/Model: VENTURE 3M Rok Produkcji: 2007 Stan Techniczny: Bardzo Dobry Dane Techniczne: • Wektor prędkości X / Y 110 m / min • LED-system pozycjonowania - do 70% szybsze pozycjonowanie • 18 przyssawek w wersji standardowej • K-table - p...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-11
 
     
     
 1193729dscn4340.jpg
FREZ DO DREWNA
Sprzedam frez do drewna.Kontakt telefoniczny: 602-888-157.Wymiary:Otwór 25 mm.Grubość 25 mm.Średnica zewnętrzna 96 mm.
180.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-09
 
     
     
 1123609dsc06499.jpg
Wiertarka Wielowrzecionowa GOMA W-25 _2009Rok!_ Idealny Stan POLECAM
Wiertarka Wielowrzecionowa GOMA W-25 Typ/Model: W25 Rok Produkcji: 2009 Stan Techniczny: IDEALNY Opis Techniczny: Wiertarka W-25 przeznaczona jest do wykonywania otworów w elementach mebli. Duży rozstaw skrajnych wrzecion obejmuje otwory w największej, typowej części mebla. Wrzeciona napędzane są d...
19500.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-09
 
     
     
 1103831hpim1642.jpg
SPRZEDAM WIELOPIŁE LIGNUMA WP-500
Rok produkcji 2008 Szerokość cięcia 400 mm, Moc silnika głównego 25 kw, Grubość piłowanego materiału 10 – 150 mm, Szybkość posuwu bezstopniowo zakres 3,5 – 18 m/min, Maszyna mało używana w stanie bardzo dobrym. Pełna dokumentacja fabryczna. tel. 609440764
17000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-06
 
     
     
 1123744kola-metalux.jpg
Koła zębate stożkowe, koła zębate walcowe, trzpienie,wały,tuleje do maszyn
Oferujemy części zamienne i podzespoły do obrabiarek związanych z przemysłem maszynowym: KOŁA ZĘBATE WALCOWE: o zębach prostych, skośnych, daszkowych, z uzębieniem wewnętrznym, zębatki KOŁA ZĘBATE STOŻKOWE: o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich PRZEKŁADNIE ZĘBATE: walcowe o zazęb...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-04
 
     
     
 10838071-001.jpg
WIERTARKA WIELOWRZECIONOWA GOMAD SUPER STAN
ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z SZEROKIEJ OFERTY NASZYCH MASZYN: MASZYNY DO METALU MASZYNY DO DREWNA MASZYNY BUDOWLANE KONTENERY I BARAKI WÓZKI WIDŁOWE SILNIKI I MOTOREDUKTORY Na tej aukcji prezentuje: WIERTARKA WIELOWRZECIONOWA GOMAD WR Wiertarka wielowrzecionowa WR przeznaczona jest do...
10.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-03
 
     
     
 1071532pic010.jpg
SZLIFIERKA SZEROKOTAŚMOWA EGURKO 1200MM
ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z SZEROKIEJ OFERTY NASZYCH MASZYN: MASZYNY DO METALU MASZYNY DO DREWNA MASZYNY BUDOWLANE KONTENERY I BARAKI WÓZKI WIDŁOWE SILNIKI I MOTOREDUKTORY SZLIFIERKA SZEROKOTAŚMOWA EGURKO Bardzo dobra szlifierka dwuagregatowa czołowego producenta maszyn stolarskich firmy EGURKO ...
0.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-01-03
 
     
     
 1123859dsc_0857.jpg
Czopiarka, Frezarko-Czopiarka 4 Wrzecionowa BEUVING C4
Czopiarka, Frezarko-Czopiarka 4 Wrzecionowa BEUVING C4 Pochodzenie: Holandia Stan Maszyny: Bardzo Dobry Dane Techniczne: • Duża Masywna Czopiarka Jednostronna • 4 Wrzecionowa • Piła Równająca • Stolik z dociskiem pneumatycznym • Frez Poziomy góra dół i frez pionowy Cen...
15000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2011-12-29
 
     
     
 11126154wielopila-dwuwalowa_wd-200_240.jpg
Wielopiła wduwałowa Wd-200/240/M pilarka tarczowa NOWA CE
WIELOPIŁA DWUWAŁOWA WD-200/240/M NOWA PRODUCENT CE Przeznaczenie pilarki Pilarka tarczowa wielopiłowa typu WD-200/240/M służy do wycinania desek i listew z pryzm. Grubość desek i listew uzależniona jest od zastosowanych tulei dystansowych między piłami. Maszyna może mieć zastosowanie w małych, śre...
51700.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2011-12-28
 
     
|1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| |13| |14| |15| |16| |17| |18| |19| |20| |21| |22| |23| |24| |25| |26| |27| |28| Następna strona
Wyniki ogłoszeń od 0 do 25

Linki sponsorowane.
Netpedia Serwis wózków widłowych 
Odwodnienia liniowe Darmowe reklamy Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Nasze serwisy: