Subskrybuj kanał RSSBaza adresowa firm | Bankier | Praca | Finansowanie maszyn | Dodaj ogłoszenie Rejestracja Logowanie |   
Kategorie
Agregaty prądotwórcze (73)
Artykuły BHP (10)
Artykuły elektryczne (431)
Artykuły i urządzenia biurowe (7)
Automatyczna identyfikacja (0)
Automatyka ciepłownicza (1)
Automatyka przemysłowa (68)
Budownictwo (95)
Destylatory i redestylatory (2)
Elektronarzędzia (64)
Hydraulika przemysłowa (33)
Inne (183)
Klimatyzacja, wentylacja (18)
Komputery, informatyka (4)
Kredyty (13)
Leasing (2)
Literatura techniczna (1)
Maszyny budowlane (1833)
Maszyny czyszczące (79)
Maszyny do drewna (823)
Maszyny do obróbki metalu (1024)
Maszyny do produkcji opakowań (103)
Maszyny do szycia (90)
Maszyny górnicze (20)
Maszyny kamieniarskie (25)
Maszyny komunalne (33)
Maszyny obuwnicze (8)
Maszyny ogrodnicze (11)
Maszyny pakujące (23)
Maszyny poligraficzne (104)
Maszyny pralnicze (2)
Maszyny rolnicze (375)
Maszyny spożywcze (102)
Maszyny włókiennicze (20)
Motoryzacja (120)
Narzędzia (541)
Nieruchomości komercyjne (10)
Odkurzacze centralne (1)
Ogrzewanie (150)
Oleje techniczne, smary (8)
Opakowania (4)
Opony (26)
Oświetlenie (5)
Pneumatyka przemysłowa (361)
Pompy (83)
Praca (9)
Regeneracja maszyn (36)
Silniki elektryczne (35)
Środki czystości (8)
Szkolenia (3)
Telekomunikacja (0)
Telewizja przemysłowa (2)
Transport pneumatyczny (0)
Transport wewnętrzny (167)
Transport/Spedycja (93)
Ubezpieczenia (0)
Urządzenia gastronomiczne (2)
Urządzenia lakiernicze (6)
Urządzenia sanitarne (1)
Urządzenia smarownicze (0)
Urządzenia spawalnicze (11)
Urządzenia ssące (0)
Urządzenia Wod-Kan-Gaz (6)
Uszczelniacze (0)
Usługi (30)
Wyposażenie - stok narciarski (0)
Wyposażenie magazynów (7)
Wyposażenie sklepów (3)
Wypożyczalnie narzędzi (1)
Łożyska (2)
Box tekstowy
 Noclegi pracownicze 25 PLN/os
Tel. 608505000
 MUFLE - odwodnienia liniowe
Tel. 501671207
 Finanse
Kredyt, Leasing, Ubezpieczenia, Inwestycje
 Dualcomp
Kompleksowe usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych
 Hotel
Wyjątkowy hotel biznesowy. Hotel w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
 Reklama za 3 pln netto/14 dni
Zamieść swój Box tekstowy w serwisie maszynyiczesci.pl **min. 60000 odsłon miesięcznie!**
 
Dodaj reklamę
Aktualności
Notowania
   Forex, kursy walut, kalkulator walutowy
 Dodano: 2012-04-16 21:57:28
Rozebrał kobietę za pomocą koparki
   Mistrzostwo w swojej klasie
 Dodano: 2010-09-10 09:49:41
Archiwum aktualności
Sponsorowane
Reklama
Reklama
Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  7457
 Oczekujące:  0
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  791
 On-line : 1  
Kategoria: Maszyny do drewna

Szczegółowy podział kategorii: Maszyny do drewna
Części - maszyny do drewna (242) Maszyny (581)

  Sortowanie: 

     
 11713401.jpg
WIELOPIŁA FOD
Wielopiła FOD cena 9 900 PLN NETTO Nowa Cena: 8 900 PLN Id Produktu: 11.01.3632 Producent FOD BYDGOSZCZ Typ DPLA Max szerokość cięcia 250 Konstrukcja przelotowa Szerokość gąsienicy mm 250 Max wysokość cięcia mm 120 Posuw regulowany płynnie
8900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11715511-dsc00008.jpg
MŁOTO WIERTARKA WURTH
Młoto- Wiertarka WURTH 06.07.2535 Typ: ABH 14 RLE master system 3 prędkości obrotu wrzeciona 650,780,3000 270 W 24V bateria- 2 szt. nowa bareria 1 szt. Ładowarka sprzęgło przeciążeniowe system elektronic optymalne przenoszenie energii funkcje szybkiej wymiany umożliwiające błyskawiczne zmian...
1100.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11717461-img_4529.jpg
Grubościówka Zuckermann 61
Grubosciowka ZUCKERMANN 61 id 12.03.4236 cena netto 7.500 max szerokosc strugania 610 mm max wysokosc struganego elementu 200 mm rokli transportowe w blacie 2 predkosci posuwu
7500.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11719351-img_4750.jpg
WYRÓWNIARKO GRUBOŚCIÓWKA ZUCKERMANN
Wyrowniarko grubosciowka 50 ZUKERMANN id 12.04.4275 cena netto 6.300 max szerokość strugania 500 mm wałek 4 nozowy max wysokość elementu 200 długość blatow 2000 mm rolki posuwowe w blacie zmienne predkosci posuwu
6300.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11721251_1646.jpg
STRUGARKA 3 STRONNA JAROMA
Strugarka Grubościówka 3 stronna JAROMA 11.05.4015 Max szerokość strugania:530 mm Max wysokość struganego elementu:200 mm 2x wrzeciono pionowe Wysokośc wrzecionowa:100 mm Regulacja góra-dół manulanie Rozjazd w poziomie manualny Rolki posuwowe w blaciex2 Regulacja prędkości posuwu x 2 Cena netto...
7900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11723201.jpg
STRUGARKA 4 STRONNA TOS SVITAVA
Strugarka 4 stronna-8 głowic TOS SVITAVA 10.07.3675 Typ:V-725 Ilość głowic: 8 7 i 8 głowica uniwersalna Max szer strugania: 180mm Wysokość 120 mm Średnica wrzeciona 40 mm Długość blatu 2200 mm głowice regulowane przód tył, góra dół wrzeciono poziome długość 300 mm z podtrzyma Elektryczne podnoszen...
14500.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11727131-img_4491.jpg
SZLIFIERKA DŁUGOTAŚMOWA BREVETTI
Szlifierka długotasmowa BREVETTI id 12.03.4235 cena netto 4500 wymiary stolu szeroksc 3000 mm gleboskosc stolu 1000 mm wbudowany wentylator obrobka automatyczna posuw stolu hydrauliczny elektromotoryczna regulacja wysokosci stolu i tasmy
4500.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11730491-i2i.jpg
SZLIFIERKA DO ELEMENTÓW KRZYWOLINIOWYCH
Szlifierka do elemntów krzywoliniowych 09.06.3515 ilość agregatów x2 1 x tarcza szlifująca o średnicy : 100 mm 2 x szczotka szlifująca typu FLADER średnica : 220 mm szerokość: 60 mm urządzenie posiada wbudowany wentylator odciągowy z filtrami przeciw pyłowymi, z możliwością otrzepania worków 1...
2900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11732491.jpg
BĘBEN DO SZLIFOWANIA DROBNYCH ELEMENTÓW
Bęben do szlifowania drobnych elementów 09.05.3457 Średnica bębna: 800 mm Głębokość bębna: 400 mm Elektroniczne ustawianie czasu cykli szlifowania Cena netto …………………….. 1400
1400.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11734451.jpg
CZYSZCZARKA PRZED LAKIEROWANIEM ERNST
Czyszczarka przed lakierowaniem ERNST 08.10.3207 Typ: AB 1/1350 Rok: 1990 Max szerokość elementu: 1350 mm Max wysokość elementu: 80 mm Wentylator Odciąg x 5 podłączeń Moc : 8 kW Posuw regulowany płynnie: 0-12 m/min CENA NETTO ………………..6900 Cennik nie jes...
6900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11737071.jpg
PODAJNIK MATERIAŁU NP.DO STRUGARKI 4 STRONNEJ
Podajnik materiału np. do strugarki 4 stronnej 10.10.3733 sposób działania pneumatyczny idealnie nadaje sie do podawania krótkich elementów do strugarki 4 stronnej , urządzenie pracowało przy str 4 stronnej wening CENA NETTO …..3300 ZŁ
3300.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 1173907img_0891.jpg
WÓZEK WIDŁOWY STILL
Wózek widłowy 10.12.3597 Typ HR70-16 1989, waga: 2.700 kg, Udźwig: 1.600 kg,, benzyna cena netto …………………7500
7500.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11741061-img_5123.jpg
TOKARKA DO DREWNA
Tokarka do drewna 90 id 12.04.4269 cena netto 1800 max długość toczenia 900 mm max srednica 240 mm 2 predkosci konstrukcja odlewana
1800.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11743101_7578.jpg
MASZYNA WIELOCZYNNOŚCIOWA LUREN
Maszyna wieloczynnościowa LUREN 10.05.3595 Typ: C2100 Pilarka z wózkiem Średnica tarczy piły: 220 mm ruchoma góra-dół 3 prędkości Osłona na tarcze piły Frezarka dolnowrzecionowa z wózkiem Trzpień 25 mm, ruchomy góra-dół i wymienny Wózek 300/400 mm Długość przejazdu 1000 mm Osłona do drobnych elem...
6200.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 1174511img_2528.jpg
DYBLARKA KOCH
Dyblarka KOCH 09.05.3455 5 agregatów Max szerokość obróbcza: 800 mm Uchwyt materiału pneumatyczny 2 siłowniki Urządzenie podaje kołki i smaruje klejem Cena netto…………………… 2200
2200.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 1174706a.jpg
WIERTARKA WIELOWRZECIONOWA AYEN
Wiertarka wielowrzecionowa AYEN 11.05.4028 ilość wrzecion 27 rozstaw 32 mm wiercenie poziomo-pionowe możliwość wiercenia pod kątami dodatkowe 2 agregaty wiercące od góry ilość wierteł 2x5 rozstaw 32 mm możliwość dowolnego rozstawu posuw wierteł pneumatyczny sterowanie na pedał Cena netto ...
5900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 1174849a390ff7af39b581d079075b5f848662e.jpg
WIERTARKA 3 WRZECIONOWA STIFFLER
Wiertarka 3 wrzecionowa STIFFLER 11.01.3635 Ilość wrzecion:3 Rozstaw 35 mm Posuw manualny Możliwość ustawiania głębokości wiercenia Konstrukcja stolikowa Cena netto ………1900 zł
1900.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 11750371_6565.jpg
WIERTARKO PILARKA DUBELFIX
Wiertarko-Pilarka DUBELFIX 10.04.3573 Posuw pneumatyczny Stolik uchylny pod kątem Ruchomy góra-dół Docisk materiału pneumatyczny Wiertarka: ilość wrzecion 2 Max głębokość wiercenia: 0-100 mm Pilarka ruchoma góra-dół Max średnica tarczy 400 mm Sposób działania: piła tnąca od dołu Cena netto &#...
4100.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-04
 
     
     
 10813017-pilarka-1.jpg
Piła tarczowa REMA DMMA 35
Sprzedam: Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, stan dobry, cena netto 4.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
4000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-02
 
     
     
 11935443-prasa-5-1.jpg
Prasa hydrauliczna 5-metrowa
Sprzedam: Prasa hydrauliczna 5-metrowa do klejenia lamel blatów, ciśnienie robocze do 130 atm, stan dobry, sprawna technicznie i gotowa do pracy, cena 20.000PLN. Więcej informacji pod nr tel 602 74 62 29.
20000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-02
 
     
     
 10820283-prasa-5-1.jpg
Prasa hydrauliczna 5-metrowa
Sprzedam: Prasa hydrauliczna 5-metrowa do klejenia lamel blatów, ciśnienie robocze do 130 atm, stan dobry, sprawna technicznie i gotowa do pracy, cena 20.000PLN. Więcej informacji pod nr tel 602 74 62 29.
20000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-02
 
     
     
 11559467-pilarka-1.jpg
Piła tarczowa REMA DMMA 35
Sprzedam: Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, stan dobry, cena netto 4.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
4000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-02
 
     
     
 12214007-pilarka-1.jpg
Piła tarczowa Rema DMMA 35
Sprzedam: używana pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, stan dobry, cena netto 4.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
4000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-05-02
 
     
     
 12221337-pilarka-1.jpg
Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35
Sprzedam: Pilarka tarczowa REMA RESZEL DMMA 35 formatyzerka, średnica piły 350mm, moc silnika 4kW, obroty silnika 2800, częstotliwość 50Hz, napięcie robocze 380V, napięcie sterujące 220V, stan dobry, cena netto 4.000pln. Więcej informacji pod nr tel: 602-74-62-29.
4000.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-04-30
 
     
     
 1132539zdjecie0121.jpg
PILARKA DO DREWNA Z ODLEWANYM KORPUSEM
ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z SZEROKIEJ OFERTY NASZYCH MASZYN: MASZYNY DO METALU MASZYNY DO DREWNA MASZYNY BUDOWLANE KONTENERY I BARAKI WÓZKI WIDŁOWE SILNIKI I MOTOREDUKTORY Na tej aukcji prezentuje: PILARKA DO DREWNA Z ODLEWANYM KORPUSEM Maszyna wyprodukowana przez firmę REMA SA Czoło...
4300.00 PLN
Punkty: 0
Dodano: 2012-04-26
 
     
Poprzednia strona|1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| |13| |14| |15| |16| |17| |18| |19| |20| |21| |22| |23| |24| |25| |26| |27| |28| |29| |30| |31| |32| |33| Następna strona
Wyniki ogłoszeń od 25 do 50

Linki sponsorowane.
Odwodnienia liniowe Darmowe reklamy Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Nasze serwisy: