|
| Kategoria: Maszyny do produkcji opakowań |
| | | | | |
| |  | Węzeł do aglomeracji folii odpadowej / pianki |
Węzeł do aglomeracji folii odpadowej / pianki. Węzeł składa się z dwóch zagęszczarek o mocy 35 kW każda, szafy sterującej, dwóch wyciągów, wentylatora, cyklona oraz konstrukcji do zawieszenia worka typu big-bag. Maszyny służyły do produkcji aglomeratu z folii LDPE. Jedna z maszyn posiada funkcję myc... |
|
| 19999.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-02-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | SZLIFIERKA DO PŁASZCZYZN PRZESUW STOŁU 320mm x 1000 mm PILEX |
Uniwersalna szlifierka do p?aszczyzn model M7132 U W A G A! Cena Netto Tylko 47 000 z? Odlicz sobie 22 % Vatu Maszyna posiada certyfikat bezpiecze?stwa CE oraz Dokumentacje Techniczna (DTR) w j?zyku polskim. POSIADA ROCZN? GWARANCJE! ZAPEWNIAMY SERWIS Posiada przesuw sto?u, który kontrolowany... |
|
| 47000.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | WIERTARKA KADLUBOWA SLUPOWA 2H-135 STANKO PILEX |
Wiertarka uniwersalna pionowa 2H135 stosowana jest do wykonywania operacji wiercenia, rozwiercania, pog??biania sto?kowego, rozwiercania zgrubnego, rozwiercania i planowania czó? no?ami. Zastosowanie w wiertarkach typu 2H135 posuwu mechanicznego wrzeciona z r?cznym sterowaniem cyklu obróbki umo?liwi... |
|
| 12800.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | SZLIFIERKA szerokota?mowa SANDINGMASTER 1100mm PILEX ! |
MOZESZ NAM ZAUFAC - ZAWSZE POMAGAMY NASZYM KLIENTOM! Szlifierka SANDINGMASTER SCSB3-1100 OSCYLUJACA Szeroko?? szlifowania 1100mm ( rozmiar ta?my 1900x1120 ) , 3 AGREGATY! Grubo?? szlifowania 150mm Agregat - Walec kontaktowy (twardo?? 80° Shore) Agregat Kombi- Walec - Trzewik - Walec Silni... |
|
| 23800.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | WIERTARKA KADŁUBOWA SLUPOWA WED 32 IDEALNA PILEX |
WIERTARKA S?UPOWA WED 32 Wiertarka S?upowa WED 32 produkcji polskiej. Wiertarka posiada mo?liwo?? wiercenia, rozwiercania, gwintowania. Maszyna tak posiada regulowane posuwy mechaniczne, regulowane obroty. prawe lewe obroty, Wiertarka wa?y 1700 kg Powierzchnia robocza sto?u:500x630mm Maks. ?redni... |
|
| 7900.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Prasa krawędziowa ZAMECH PP 100 TON NACISKU 4 METRY PILEX |
Oferuj? do sprzedania pras? kraw?dziow? ,produkcji polskiej ZAMECH TYP PP 100 . Prasa ta ma 100 TON nacisku i cztery metry d?ugo?ci . Matryca oraz no?e w bardzo dobrym stanie technicznym ,d?ugo?? 3000 mm . SZAFA STEROWNICZA PO KAPITALNTM REMONCIE . PILEX Poznan dostarcza rocznie ponad 1000 maszyn d... |
|
| 31000.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | NOZYCE GILOTYNOWE GILOTYNA 2000/2,5 NG 2,5mm PILEX ! |
NOZYCE GILOTYNOWE ,GILOTYNA NG 2,5 mm / 2000 mm zosta?a wyprodukowana w Niemcech w Zak?adach WMW . GILOTYNA jest w pe?ni sprawna, gotowa do próby na ruchu. No?yce Gilotynowe WMW NG 2,5 mm / 2000 mm . rok produkcji 1989 Producent - WMW NIEMCY Maxymalna Grubosc Ci?tej Blachy 2,5 mm max. d?ugo?? C... |
|
| 10600.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | FREZARKA UNIWERSALNA FWB 25 1250x250 mm IDEALNA PILEX |
FREZARKA UNIWERSALNA FWB 25 KOMPLETNA IDEALNA PARAMETRY TECHNICZNE: Rok budowy: 1980 Powierzchnia sto?u: 1250 mm x 260 mm Powierzchnia robocza sto?u: 1000 mm x 250 mm Waga: 2200kg Silnik: 4 kW Liczba obrotów wrzeciona: 65x1800 obr/min Liczba posuwów: 16 Wielko?? posuwów pod?u?nych: 35/980 mm/min... |
|
| 10800.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | TOKARKA TOKARNIA UNIWERSALNA POREBA TR 55 /2000 mm PILEX |
Tokarka szybkobie?na typ: POREBA TR 55 /2000 mm Przedmioty obrabiane nad ?o?em w uchwytach mog? mie? ?rednic? do 540 mm W k?ach nad suportem mie?ci si? ?rednica do 320 mm. Przelot wrzeciona 55mm. Zasilanie - 380V - waga okolo 2,500 kg Maszyna w dobrym stanie technicznym, cicho pracuje ?o?e To... |
|
| 9800.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | FREZARKA UNIWERSALNA HECKERT VEB FU 315-VI IDEALNA PILEX |
FREZARKA UNIWERSALNA HECKERT VEB FU 315-VI Z G?owic? IDEALNA PILEX KOMPLETNA PO PRZEGL?DZIE SERWISOWYM Typ : HECKERT VEB FU 315-VI Producent : VEB HECKERT - Niemcy Dane Techniczne: Dlugo?? Sto?u 1250 mm Szerokosc Stolu 350 mm D?ugosc Frezowania : x : 850 mm Y : 270 mm Z : 355 mm Sto?ek Wrzeciona... |
|
| 13800.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | SZLIFIERKA DO PŁASZCZYZN TOS BPH 20N 630x200mm PILEX |
SZLIFIERKA DO P?ASZCZYZN TOS HOSTIVAR CZECHY BPH 20N 630 mm x 200 mm Szlifierka przeznaczona jest do szlifowania p?aszczyzn oraz kszta?towych powierzchni detali wymagaj?cych wysokiej dok?adno?ci i jako?ci obróbki. Zalet? poprzecznego posuwu wrzeciennika jest sztywniejsza konstrukcja - prowadzenie o... |
|
| 8700.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | PRASY PRASKA PRASA MIMOSRODOWA J23 80 Ton nacisku PILEX NOWA |
PRASY PRASKA PRASA MIMOSRODOWA J23 - 80 Ton nacisku U W A G A! Cena Netto Tylko 69 000 z? Odlicz sobie 22 % Vatu Maszyna posiada certyfikat bezpiecze?stwa CE oraz Dokumentacje Techniczna (DTR) w j?zyku polskim. POSIADA ROCZN? GWARANCJE! ZAPEWNIAMY SERWIS Zalety: - wykonana jest z trwa?ego, ma... |
|
| 69000.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | PRZECINARKA DO METALU PILA PILARKA SCIERNICOWA PILEX PSA 400 |
PRZECINARKA DO METALU Przeznaczona do ci?cia stali, metali kolorowych i tworzyw sztucznych, przy zastosowaniu odpowiedniej ?ciernicy. Znajduje zastosowanie w zak?adach przemys?owych, hurtowniach stali, punktach ?wiadcz?cych us?ugi ?lusarskie i u indywidualnych u?ytkowników. Przeznaczona do przecinan... |
|
| 3300.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2011-01-20 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-09-29 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - tokarka karuzelowa 1516 |
DANE TECHNICZNE: PARAMETRY: średnica stołu 1400 mm średnica obróbki 1600 mm wysokość obróbki 1000 mm największa masa obrabianego materiału 6000 kg przesuw suportu w poziomie 950 mm przesuw w pionie 700 mm prędkość przemieszczeń 5 – 1800 mm/min GABARYTY: Wysokość 3170 mm Szerokość 3030 mm Długo... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-07-14 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Bobiniarka , krajarka , przewijarka KAMPF |
Sprzedam bobiniarkę do folii, papieru, laminatów wyposażona w noże żyletkowe na 6 użytków, tnie na szerokość min 25 mm, max na 1050 mm przy przewijaniu. Maszyna produkcji niemieckiej sprawna do obejrzenia na miejscu.Dane techniczne:Producent: Erwin KampfRok produkcji: 1979Kolor: zielonaTyp cięcia: ż... |
|
| 35000.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-07-08 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  |
|
| 1950.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-07-02 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - tokarka karuzelowa 1512F1 |
Rok 1987, stan bardzo dobry. DANE TECHNICZNE: średnica stołu 1120 mm średnica toczenia 1250 mm wysokość przedmiotu obrabianego 1000 mm największa masa obrabianego materiału 3200 kg przesuw suportu w pionie 1000 mm największy wysuw suwaka: suportu bocznego 630 mm suportu górnego 700 mm prędkość obrot... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-28 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - tokarka karuzelowa 1550 |
Stan bardzo dobry! Dane techniczne: średnica stołu 4500 mm największa średnica toczenia 5000 mm największa wysokość przedmiotu obrabianego 2500 mm największa dopuszczalna masa przedmiotu obrabianego: 100 t największy kąt skręt suportów górnych ...º -15+40 największy wysuw suwaków suportów 1600 ... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-28 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - tokarka karuzelowa 1L532 |
DANE TECHNICZNE: średnica stołu 2800 mm Największa średnica toczenia 3200 mm Największa wysokość przedmiotu obrabianego 1600 mm Największa dopuszczalna masa przedmiotu obrabianego: Przy obr/min 1,25...20 16000 kg Przy obr/min 63 6800 kg Największy kąt skrętu suportów górnych 560 mm Największy kąt sk... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam szlifierkę do otworów 3K229 |
Podstawowe dana techniczne: - największa średnica szlifowania zewnętrznego mm 500 - najwieksza długość szlifowania przy największej średnice szlifowania mm 500 - najwieksza długość szlifowania przy najmniejszej średnice szlifowania mm 200 - najwieksza zewnętrzna średnica przedmiotu obrabianego mm 80... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam tokarkę 1A660 |
Sprzedam tokarkę 1A660. Rok 1980, stan bardzo dobry. Dane technizcne: największa średnica toczenia: nad ?o?em - 1250 mm nad suportem - 900 mm największa długość toczenia - 6300 mm największa masa przedmiotu obrabianego - 25000 kg prędkość obrotowa wrzeciona: najmniejsza -1,6 mm/obr największa - 200 ... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - prasa hydrauliczna P6330 (100t) |
Stan bardzo dobry! Podstawowe dane techniczne: -nominalny nacisk100 t. -skok suwaka500 mm -odległość suwaka od stołu750 mm -wymiary powierzchni roboczej stołu: do prasowania800 x 630 mm -prędkość ruchu roboczego40 mm/s -prędkość ruchu jałowego80 mm/s -prędkość ruchu powrotnego236 mm/s -wymiary gabar... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
| | | | | |
| |  | Sprzedam - tokarka karuzelowa 1L532 |
DANE TECHNICZNE: średnica stołu 2800 mm Największa średnica toczenia 3200 mm Największa wysokość przedmiotu obrabianego 1600 mm Największa dopuszczalna masa przedmiotu obrabianego: Przy obr/min 1,25...20 16000 kg Przy obr/min 63 6800 kg Największy kąt skrętu suportów górnych 560 mm Największy kąt sk... |
|
| 0.00 PLN |
| Punkty: 0 |
| Dodano: 2010-06-21 |
| |
| | | | | |
Poprzednia strona|1| |2| |3| |4| |5| Następna strona Wyniki ogłoszeń od 25 do 50
|
| |
|